BLOG

Najnowsze wiadomości

13.12.2019
Realizacja strony internetowej pwaprojekt.pl

Wykonaliśmy realizacje strony internetowej dla firmy PWP Projekt, która powstała w 2009 roku i zajmuje się realizacją projektów architektoniczno-budowalnych. Zrzesza kreatywnych architektów i konstruktorów, którzy nie boją się nowych wyzwań.

Czytaj więcej
25.02.2020
Organizacja eventu dla JKH GKS Jastrzębie

Jesteśmy niezmiernie dumni, że mogliśmy być częścią tak wyjątkowego eventu jak Ferie z Hokejem. Z przyjemnością podjęliśmy się wyzwania, jakim była organizacja wydarzenia dla naszego partnera JKH GKS Jastrzębie. Choć event rozpoczą się 11 stycznia, nadal jesteśmy przepełnieni pozytywną energią, jaką zyskaliśmy od uczestników, jak i zawodników JKH GKS Jastrzębie. Oby więcej było tak wspaniałych inicjatyw!

Czytaj więcej
20.12.2018
Wesołych Świąt

Dziękujemy za zaufanie i współpracę w roku minionym, a w nowym roku życzymy Państwu szczęścia, zdrowia, pomyślności w pracy i życiu osobistym.

Zespół ArtDay.

Czytaj więcej
Analiza & Badanie

Przeprowadzenie analizy oraz badań rynku.

Koncepcja & Projekt

Opracowanie koncepcji i projektu.

Realizacja & Wykonanie

Wykonanie prac i przygotowanie do wprowadzenie w życie.

Uruchomienie & Rozwój

Zakończenie i dalszy rozwój projektu.

Skontaktuj się z nami!

Chętnie odpowiemy na każde twoje pytanie.

Cześć, nazywam się Marcin Kowalski i szukam firmy która zajmnie się wykonaniem naszej strony internetowej. Możecie się ze mną skontaktować przez adres marcin.kowalski@wp.pl. Przesyłam kilka informacji o moich potrzebach: Mam świetny pomysł i muszę zatrudnić kogoś niesamowitego. Czekam na kontakt.

Administratorem danych jest ArtDay Rafał Szymczak, ul. Śląska 15/52, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowycm będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

Dziekujemy za kontakt. Otrzymaliśmy twoją wiadomość i będziemy w kontakcie.

Jastrzębie-Zdrój, aleja Jana Pawła II 1 /15B
(budynek Spedycji Pawbud)
NIP: 633-213-06-29
+48 697 292 999, biuro@artday.pl

Cel mamy jeden

Jest nim twój produkt.

Nasze marki

Zobacz inne nasze marki i produkty