Laszka Hawks - Wykonanie wizerunku nowej marki i wprowadzenie jej na rynek internetowy.

16.03.2019

Mieliśmy przyjemność wykonać bardzo ciekawą realizację - Klient powierzył nam wykonanie całej identyfikacji wizualnej, strony internetowej oraz przeprowadzenie kampanii marketingowej w sieci internetowej i społecznościowej.

Zakres naszej pracy obejmował wykonanie:

  • logo wraz ze skróconą księgą znaków
  • identyfikacji wizualnej materiałów marketingowych
  • responsywnej strony internetowej wraz z możliwością zapisania się na campy hokejowe
  • założenie i wykonanie oprawy graficznej portali społecznościowych: facebook, instagram, youtube
  • koordynowanie i wykonanie filmu promocyjnego
  • dobranie budżetu i przeprowadzenie kampanii reklamowej adwords i społecznościowej facebook.

Najtrudniejszym zadaniem było wykonanie logo. Klient określił elementy i kolorystykę, które ma zawierać, a ich połączenie nie należało do najłatwiejszych. Powstało mnóstwo projektów wstępnych, jedne odpowiadały Klientowi ale nie przemawiały do nas, a kolejne z kolei na odwrót. W końcu udało nam się dojść do kompromisu i reszta poszła już z górki, a nawet w expresie, ponieważ zostało kilka dni to premiery marki na rynku. Strona została zaprojektowana i oprogramowana w ciągu tygodnia co jak na tego typu realizacje przeszliśmy chyba sami siebie. Trzeba brać pod uwagę, że nie pracujemy na szablonach i gotowych skryptach a wszystko od layoutu po oprogramowanie jest robione bezpośrednio pod potrzeby Klienta.

W końcu doszliśmy do dnia premiery i mogliśmy przystąpić do pokazania naszej realizacji światu. Rozpoczęliśmy od uruchomienia strony, portali społecznościowych i skonfrontowania narzędzi do prowadzenia i analizowania kampanii reklamowych. Gdy już wszystko zostało dopięte na ostatni guzik pozostało już tylko monitorowanie kampanii i czekanie na efekty!

Myślę że możemy się już pochwalić, że w pierwszym dniu stronę odwiedziło 237 osób, a profil facebook polubiło 187 osób. A co jest najważniejsze budżet adwords i facebook w tym dniu nie przekroczył 50zł :)