Organizacja Gali z okazji 65 lat JKH GKS Jastrzębie

20.09.2018

Mieliśmy przyjemność zająć się organizacją i promocją Gali z okazji 65-lecia hokeja na lodzie w Jastrzębiu-Zdroju.

Po zwycięskiej inauguracji hokeistów JKH GKS Jastrzębie, którzy pokonali Polonię Bytom 3:0 w jastrzębskim hotelu Dąbrówka odbyła się uroczysta gala z okazji 65-lecia hokeja na lodzie w Jastrzębiu-Zdroju.

W Sali Diamentowej hotelu Dąbrówka było wielu znakomitych gości. Na spotkaniu z okazji 65. rocznicy powstania LZS Jastrzębianka nie mogło zabraknąć samych założycieli, którzy odpowiadają za początki hokeja na lodzie w Jastrzębiu, czyli Floriana Gomoli oraz Jana Posłusznego. Ojcem jastrzębskiego hokeja był natomiast zmarły w 1991 roku Stanisław Ogaza. To właśnie od przywitania nestorów jastrzębskiego hokeja rozpoczęli włodarze JKH GKS Jastrzębie: prezes Kazimierz Szynal, wiceprezesi Jan Miszek i Janusz Antończyk oraz Andrzej Frysztacki.

Poza mnóstwem spraw organizacyjnych na galę zostały przygotowane przez nas materiały promocyjne tj.:

  • szata graficzna książki 65 lat hokeja na lodzie w Jastrzębiu-Zdroju
  • animowana prezentacja zdjęć w formie video 
  • zaproszenia
  • torby na gadżety i książki
  • drukowana galeria zdjęć
  • medale, szklane statuetki, odznaczenia

Dzięki możliwości zorganizowania Gali zdobyliśmy kolejne doświadczenia, które pozwolą nam jeszcze lepiej zorganizować kolejne wydarzenia.

Poza organizacją samej Gali przygotowaliśmy kampanię reklamową meczu inauguracyjnego, do kampanii zostały wykorzystane środki masowego przekazu, sieci społecznościowe oraz elementy reklamy zewnętrznej. Całą uwagę odbiorców kampanii postanowiliśmy skierować na tanie bilety za 1 zł, pierwszy mecz sezonu, wartościowe nagrody użyte do konkursów. Efekt był zadowalający, analizując frekwencja na meczu była o 30% wyższa niż zakładaliśmy.

 

 Skrót z Gali: