Realizacja strony dla Bufet free

02.01.2019

Strona internetowa dla pierwszej na Śląsku jadłodajni samoobsługowej.

Święta Bożego Narodzenia i Sylwester już za nami. Z przytupem weszliśmy w Nowy Rok. Obraliśmy sobie za cel przyjmowanie ciekawych, rozwojowych zleceń, z których będziemy naprawdę dumni. Chcemy, aby wszystkie nasze realizacje odznaczały się wysoką jakością i profesjonalizmem.

Właśnie kończymy kolejne zlecenie – stronę internetową dla pierwszej na Śląsku jadłodajni samoobsługowej. Zlecenie rozpoczęliśmy 5 grudnia. Biorąc pod uwagę okres świąteczny, udało nam się je zrealizować bardzo szybko. Głównie dlatego, że posiadamy aktualną wiedzę techniczną, a także doświarczenie pozwalające na wdrażanie profesjonalnych stron internetowych.

Strona pełni funkcję reklamowo-informacyjną dla klientów. Posiada formularz umożliwiający zarezerwowanie stolika. Powstała na bazie naszego autorskiego panelu CMS do zrządzania treścią. Dołożyliśmy starań, aby spełniała aktualne standardy. Posiada wersję responsywną na bootstreapie oraz podpięty certyfikat SSL (będzie on standardem w naszej działalności w 2019 roku, planujemy wdrożyć go do każdej realizacji).

Strona: https://bufetfree.pl
Technologia: PHP, MYSQL, HTML5, CSS3, JAVASCRIPT, BOOTSTRAP