Realizacja strony internetowej pwaprojekt.pl

13.12.2019

Wykonaliśmy realizacje strony internetowej dla firmy PWP Projekt, która powstała w 2009 roku i zajmuje się realizacją projektów architektoniczno-budowalnych. Zrzesza kreatywnych architektów i konstruktorów, którzy nie boją się nowych wyzwań.

Tak, jak firma PWP Projekt zajmuje się kompleksową obsługą procesu inwestycyjnego, tak my dołożyliśmy wszelkich starań, aby stworzyć projekt strony internetowej spełniającej wszystkie wymagania właścicieli, jak i ich klientów. Zależało nam na tym, aby przygotować witrynę czytelną, nowoczesną i łatwą w nawigacji. Dzięki czytelnemu interfejsowi, każdy klient wchodzący na stronę dotrze do realizacji, inwestycji i projektów, jakie na swoim kliencie ma już marka PWP Projekt. Tym samym zyskuje ona pewność, że odwiedzające osoby będą informowane o jej poczynaniach i dotychczasowych działaniach. Zrealizowaliśmy stronę internetową, która pomaga zdobywać nowych klientów, jak i przyczynia się do umacniania pozycji firmy na rynku.

Jakie cechy posiada strona internetowa dla PWP Projekt?

Klient oczekiwał projektu najwyższej jakości, w pełni spersonalizowanego. Przygotowaliśmy indywidualny projekt graficzny, utrzymanych w barwach czerni, bieli i zieleni. Realizacja obejmowała również przygotowanie dedykowanego panelu CMS. Strona posiada wersję responsywną, przez co wszystkie znajdujące się na niej informacje wyświetlają się także na urządzeniach mobilnych.

Do przygotowania strony zostały wykorzystane następujące technologie:

  • PHP,
  • MYSQL,
  • HTML5,
  • CSS3,
  • JAVASCRIPT,
  • BOOTSTRAP.

Adres strony: http://pwaprojekt.pl