Realizacja strony internetowej mat-ice.eu

02.02.2020

Firma MAT-ICE dba o bezpieczeństwo podczas zimowego szaleństwa. Dostarcza bandy rozdzielające taflę lodową, a także bezpieczne klocki do zabawy na lodowisku.

Oferuje również wynajem Lodowego Placu Zabaw. Wszystkim jej działaniom przyświeca dbanie o dobrą zabawę, jak i bezpieczeństwo jej uczestników. Można powiedzieć, że działamy na podobnych zasadach. Przy tworzeniu stron internetowych zwracamy baczną uwagę na wykorzystywane technologie, aby wpływały one na bezpieczeństwo podczas przeglądania informacji w sieci. Dokładamy starań, aby zapoznawanie się z ofertą marki nie było męczące, a bardzo przyjemne.

Stworzyliśmy projekt prostej strony internetowej, która spełnia funkcję informacyjną, jak i przekazuje wszystkie istotne fakty na temat działalności firmy MAT-ICE. Klient wchodząc na witrynę otrzymuje szereg informacji, dzięki którym może podjąć decyzję, czy skorzystać z jej usług.

Przejrzyste zakładki odsyłają do poszczególnych działów, w których znajdują się informacje dotyczące oferty, posiadanych certyfikatów, jak i dotychczasowych realizacji.

Jakie cechy posiada strona internetowa firmy MAT-ICE?
Przygotowanie projektu dla MAT-ICE było czystą przyjemnością. Klient wymagał indywidualnego projektu graficznego dostosowanego do specyfiki branży, w której działa. Ze względu na współpracę klienta z zagranicznymi kontrahentami, strona internetowa jest dwujęzyczna. Posiada dedykowany panel CMS ułatwiający zarządzanie treścią. Oczywiście strona jest responsywna.

Przy tej realizacji wykorzystaliśmy następujące technologie:

  • PHP,
  • MYSQL,
  • HTML5,
  • CSS3,
  • JAVASCRIPT,
  • BOOTSTRAP.